Series
Ratings
104- WaywardRated ★ 4.0
- Agatha Christie's Seven DialsRated ★ 2.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- Badly In Love Season 1Rated ★ 4.0
- Hot SpotRated ★ 4.0
- The Last of Us Season 2Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Love & DeathRated ★ 4.0
The UndoingRated ★ 4.0- You Season 5Rated ★ 4.0
- House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
- The Bear Season 3Rated ★ 4.0
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 3.5- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 3.5