Movies
Ratings
97
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.5
8 MileRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.5
Man of SteelRated ★ 5.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
SaltRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0