Movies
Ratings
210
AssassinationRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 2.5
Dark ShadowsRated ★ 2.0- Tears In The ArcticRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.5- Tears in the AmazonRated ★ 4.0
Tough as IronRated ★ 2.5
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
L: Change the WorldRated ★ 3.0
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 1.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0