Series
Ratings
83
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
JackpotRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 5.0
Feast of the GodsRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Brilliant LegacyRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0