Titles you rated
- The ResidenceRated ★ 5.0
- Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 4.0- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0
- Lovely RunnerRated ★ 4.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0- The Killing VoteRated ★ 3.5
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- Mask GirlRated ★ 4.0
- Taxi Driver 2Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0