Titles you rated
I am Your TeacherRated ★ 0.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 1.0
Glorious DayRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 3.0- My Mother Is a Daughter-in-lawRated ★ 0.5
The Accidental CoupleRated ★ 2.5
Five EnoughRated ★ 1.5- Old Miss DiaryRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 1.0
Twinkle TwinkleRated ★ 1.0
Wild RomanceRated ★ 1.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5
Feast of the GodsRated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 2.0
Love TrulyRated ★ 2.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
Gu Family BookRated ★ 0.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0