Series
Ratings
27
Why Women KillRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0- White ChristmasRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0