Movies
Ratings
101
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
CubeRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
2012Rated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.0