Series
Ratings
41
Mr. SunshineRated ★ 5.0- Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- Our PlanetRated ★ 5.0

Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The Red SleeveRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0- Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0