Series
Ratings
31
PossessionsRated ★ 3.0
UnorthodoxRated ★ 4.5- Good GirlsRated ★ 4.0
EmmaRated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Run, Jang MiRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0