Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.0
- TempestRated ★ 0.5
- You and Everything ElseRated ★ 0.5
- SomebodyRated ★ 1.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
- Zero DayRated ★ 3.5
- The Recruit Season 2Rated ★ 2.0
- The Recruit Season 1Rated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.5
- Terminator ZeroRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 0.5
- Goodbye EarthRated ★ 0.5
- RipleyRated ★ 4.0
- Pyramid GameRated ★ 0.5
- The BequeathedRated ★ 2.5
- GlitchRated ★ 0.5
- BloodhoundsRated ★ 3.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5