Series
Ratings
124- Village Survival, the EightRated ★ 4.0
- Village Survival, the EightRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 3.0- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Zettai KareshiRated ★ 2.0
My FamilyRated ★ 3.5- 신 도라에몽Rated ★ 2.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 3.0
MamaRated ★ 4.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Temptation of an AngelRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 4.0

Princess HoursRated ★ 3.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5