Series
Ratings
61- Alchemy of SoulsRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5- Dr. Romantic Season 3Rated ★ 3.0

Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0- Emily in Paris Season 4Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
AnnaRated ★ 3.0- Emily in ParisRated ★ 3.0
- Emily in ParisRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 2.5