Movies
Ratings
143
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The MaskRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
SilencedRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5