Series
Ratings
24
Concrete Revolutio: Superhuman PhantasmagoriaRated ★ 3.5
91 DaysRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 2.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
To Your EternityRated ★ 4.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Violet EvergardenRated ★ 3.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0
Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Season 1 Part 1Rated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
86Rated ★ 4.5