Titles you rated
- You and Everything ElseRated ★ 2.5
- Love After Divorce - Gwaenchana SaranghaeRated ★ 2.5
- Divorced Singles Season 6Rated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 7Rated ★ 2.5
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5

Damn Good CompanyRated ★ 5.0- FeelingsRated ★ 1.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0- A Dance From AfarRated ★ 4.0
- JeongnyeonRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0- The FrogRated ★ 3.0
- 1122 Ii FufuRated ★ 3.5
- Divorced Singles Season 3Rated ★ 3.0
- Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.0
Pui Pui MolcarRated ★ 5.0