Series
Ratings
60
NemesisRated ★ 3.0
Dragon ZakuraRated ★ 4.0
The Black SwindlerRated ★ 4.0
The Travel NurseRated ★ 3.5
My Dearest Self with Malice AforethoughtRated ★ 3.0
First Penguin!Rated ★ 3.5
I Will Be Your BloomRated ★ 3.0
ElpisRated ★ 3.5
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 3.5- Invert: Jozuka Hisui ToujoshuRated ★ 4.0
Reibai Tantei Jozuka HisuiRated ★ 4.0
Atom's Last ShotRated ★ 4.0
Love with a CaseRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 3.5
Love DissonanceRated ★ 3.0
Roppongi ClassRated ★ 4.0
Kateikyoushi no TorakoRated ★ 3.5
Riding a UnicornRated ★ 4.0
Renovation Like MagicRated ★ 3.5- Guardian of the MarketRated ★ 3.5