Series
Ratings
28
Shoot for the StarsRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 3.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Hwang Jin YiRated ★ 5.0
The Great WivesRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
All InRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0