Titles you rated
Searching for the Full MoonRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 4.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Mr. BeanRated ★ 4.0- The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 4.0