Titles you rated

Personal TasteRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 2.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 3.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5