Series
Ratings
159
My First TimeRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 2.5
SkinsRated ★ 3.5
I Remember YouRated ★ 2.5
Cinderella ManRated ★ 1.0
The Servant: The Untold Story of Bang-JaRated ★ 1.0
Land of WineRated ★ 1.5
Witch Yoo HeeRated ★ 1.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
Sad Love StoryRated ★ 1.0
The King and IRated ★ 1.0
One Fine DayRated ★ 2.0
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.0- KkangsooniRated ★ 2.0
BabysitterRated ★ 1.5