Series
Ratings
207
5th RepublicRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 3.0
First Wives' ClubRated ★ 3.0
Empress CheonchuRated ★ 2.5
PhoenixRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Invisible ManRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Incarnation of MoneyRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dong YiRated ★ 4.0- Mom's Dead UpsetRated ★ 3.5
Smile, YouRated ★ 3.5
Tamra IslandRated ★ 3.0
Emperor of the SeaRated ★ 4.0