Series
Ratings
170- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- Loki Season 2Rated ★ 4.0
- KiddingRated ★ 4.5
- KiddingRated ★ 4.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.5

Damn Good CompanyRated ★ 4.0- 미나씨, 또 프 사 바뀌었네요?Rated ★ 4.0
- What If...? Season 2Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0- D.P. Season 2Rated ★ 3.0
- Beef Season 1Rated ★ 3.5
- Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
- The Umbrella AcademyRated ★ 3.5

Beyond EvilRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Solar OppositesRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0