Series
Ratings
32
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0