Series
Ratings
16
Fight For My WayRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 3.5
InuYashaRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 5.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0