Series
Ratings
205- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
- CelebrityRated ★ 3.5
- XXRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- Queen of TearsRated ★ 4.0
- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
- RevenantRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 5.0
- Love Catcher 2Rated ★ 3.5
- Produce 101 Season 2Rated ★ 3.5
- Street Girls FighterRated ★ 3.0
- BOYS PLANETRated ★ 3.0
- EXchange Season 3Rated ★ 2.5
- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
- Single's Inferno Season 3Rated ★ 2.5
True BeautyRated ★ 3.0- The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 3.5
- See You in My 19th LifeRated ★ 3.5