Series
Ratings
358- A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 2.5
- Queen WooRated ★ 0.5
- 이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 0.5
- The Murky StreamRated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
- Nine PuzzleRated ★ 3.5
To Your EternityRated ★ 4.0- Fargo Season 5Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5
FargoRated ★ 3.5- The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
- The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella AcademyRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5