Series
Ratings
165
DexterRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
SpartacusRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
- Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 2.5
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- 삼시세끼 LightRated ★ 5.0
Mr. BeanRated ★ 5.0
Korean Hostel In SpainRated ★ 5.0- Gag ConcertRated ★ 5.0
- Street Food FighterRated ★ 3.0

Youn's StayRated ★ 5.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0