Series
Ratings
145
Reply 1988Rated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 4.5
Who Are You?Rated ★ 3.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0- Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 4.0
Before and After: Plastic Surgery ClinicRated ★ 4.0- Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 4.0
- Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
- My Fair LadyRated ★ 3.5
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 3.0
Coffee HouseRated ★ 3.5
Hello, God!Rated ★ 3.0- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Que Sera, SeraRated ★ 3.5- Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.0