Series
Ratings
47
Attack on TitanRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 3.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 3.5