Series
Ratings
113
Be MelodramaticRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
RememberRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
White CollarRated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
White CollarRated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0