Series
Ratings
20
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- My NameRated ★ 3.5
Final Fantasy XIV: Dad of LightRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 2.5
Wise and FoolishRated ★ 2.5
TamiouRated ★ 3.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0