Movies
Ratings
523
BugoniaRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0
Green BookRated ★ 4.0
RageRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.5- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
- Good NewsRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- The MatchRated ★ 3.0