Series
Ratings
64- New Journey to the West Season 4Rated ★ 5.0
- New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.5- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 5.0
원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 5.0- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 5.0
Digimon TamersRated ★ 4.0