Titles you rated

Six Flying DragonsRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
House of CardsRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Prime Minister and IRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0