Series
Ratings
31- Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0- Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
- Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5- D.P. Season 2Rated ★ 3.5
- I Am Groot Season 2Rated ★ 3.5
- I Am Groot Season 1Rated ★ 4.0
- The Glory Part 2Rated ★ 4.0
- The Glory Part 1Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
Men on a MissionRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0