Titles you rated
- Ms. Undercover BossRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 2.5- You and Everything ElseRated ★ 5.0
- The Catstody WarRated ★ 2.0
Dark Matter Season 1Rated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 3.0
BarakamonRated ★ 3.5- Head Over HeelsRated ★ 3.5
- Good BoyRated ★ 1.0
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
Bunny DropRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 4.5
すいかRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Fired on MarsRated ★ 3.0
Keizoku 2: SPECRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5