Movies
Ratings
206
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Cinderella II: Dreams Come TrueRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0- Sydney WhiteRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 2.0- Running ManRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The SuspectRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5