Series
Ratings
52
Reply 1994Rated ★ 4.5- AdolescenceRated ★ 3.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 4.0- Inspector KooRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 4.0
Designated SurvivorRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.5- Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0- BargainRated ★ 2.0
- My NameRated ★ 2.0
- The Silent SeaRated ★ 1.5
AnnaRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5