Series
Ratings
18- Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
- Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 4.0- Formula 1: Drive to Survive Season 3Rated ★ 4.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
- Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 4.0
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0