Series
Ratings
21
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
- The Bear Season 3Rated ★ 4.5
- The Bear Season 2Rated ★ 4.5
- The Bear Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- 3 Body ProblemRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5- Beef Season 1Rated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0