Series
Ratings
59- Narco-SaintsRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 3.5- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- WhitechapelRated ★ 3.0
Gintama°Rated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- Titanic: Blood and SteelRated ★ 4.0
원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.0- 원피스 4기Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 3기Rated ★ 3.5