Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.5- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- Last Samurai StandingRated ★ 3.0
- AdolescenceRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.0- 추적 60분Rated ★ 4.0
- The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5- UzumakiRated ★ 1.5
- Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 2.0
- Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 2.5- Arcane Season 1Rated ★ 4.0
- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
BoJack HorsemanRated ★ 4.5- 3 Body ProblemRated ★ 3.5