Series
Ratings
19- The Art of SarahRated ★ 3.5
- The Price of ConfessionRated ★ 4.0
- Dear XRated ★ 3.5
- Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Because This Is My First LifeRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- KarmaRated ★ 3.5
- Mr. PlanktonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 5.0