Titles you rated
Some Day or One DayRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.5
Fight For My WayRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Ms. HammurabiRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 3.5
MistyRated ★ 4.0- Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5