Titles you rated
DeadpoolRated ★ 3.5- Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.0
The Sound of a FlowerRated ★ 2.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
Batman ForeverRated ★ 3.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ZoolanderRated ★ 2.5
The InternRated ★ 4.5
PixelsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0