Series
Ratings
125
Inari, Konkon, ABCs of Love?Rated ★ 3.0
Black KnightRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
My Father is StrangeRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 3.5
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.5- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
My FamilyRated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 3.5