Series
Ratings
21
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- You and Everything ElseRated ★ 4.5
- Juvenile JusticeRated ★ 3.5
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Narco-SaintsRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
BrainRated ★ 4.0