Series
Ratings
53- Can You Translate This Love?Rated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- Surely TomorrowRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 3.5
- You and Everything ElseRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5- Low LifeRated ★ 3.5
- Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
- Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
- Resident PlaybookRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
- Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
- Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 3.5
- Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 3.5- The TyrantRated ★ 3.5