Titles you rated
- Pop Star Academy: KATSEYERated ★ 3.5
- Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.0
- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- HappinessRated ★ 4.0
- When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
ClickbaitRated ★ 3.0- Inventing AnnaRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5- Hack My HomeRated ★ 4.0
- Beef Season 1Rated ★ 4.5
- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- KiddingRated ★ 3.5
- KiddingRated ★ 4.0
- GlitchRated ★ 5.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
Socialization – Understanding of DanceRated ★ 3.5- The Effect of a Finger Flick on a BreakupRated ★ 3.0